Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2008-12-30

Nugalėtojų laurai - “Gamtos patruliams”

Publikuota: Renginiai, įvykiai


Foto (c) Lrt.lt anonsas

Gruodžio 30 d. paskelbti ir apdovanoti tradicinio kūrybinio konkurso „Žmogus ir aplinka“, kurį kasmet rengia Aplinkos ministerija ir Lietuvos žurnalistų sąjunga, laimėtojai. Pirmąją vietą vertinimo komisija skyrė Lietuvos televizijos laidos „Gamtos patruliai“ kūrėjams Daumantui Butkui ir Sandrai Kučinskienei už laidą apie saugomose teritorijose esančių ežerų niokotojus. Antrąją vietą pelnė žurnalistė Jūratė Mičiulienė už „Lietuvos žiniose“ paskelbtą straipsnį “Ką kalba vilkų advokatai?”. Trečiąją vietą laimėjo žurnalistė Roma Mėčienė už straipsnį „Šiukšlyno “karaliai“ pardavinėja krabų lazdeles“, išspausdintą laikraštyje „Žemaitis“.

Šiemetiniai laimėtojai Daumantas Butkus, Sandra Kučinskienė, Jūratė Mičiulienė ir Roma Mėčienė papildys vis gausėjantį konkurso nugalėtojų būrį. Jį sudaro pernykštė laureatė Rūta Duobaitė ir prizininkės Irma Dubovičienė bei Sigita Nemeikaitė, 2006 m. nugalėjusi Lietuvos radijo laidos „Gamta – visų namai“ kūrybinė grupė (Zenonas Butkevičius, Adolfas Drungilas ir Audronė Šopagaitė) ir prizininkės Nijolė Koskienė bei Rūta Skatikaitė, 2005 m. laimėtojos Dalia Juočerytė, Inga Saukienė ir Daiva Norkienė, 2004 m. laimėtojos Aldona Kvedarienė, Salomėja Pranaitienė, Daiva Valevičienė bei Asta Krogertienė ir 2003 m. laimėtojai Vaida Pilibaitytė, Mantas Katinas, Artūras Rožėnas, Vita Morkūnienė, Mykolas Deikus bei Aušra Žukauskienė.

Parengta pagal Aplinkos ministerijos informaciją


Atgal į: Nugalėtojų laurai - “Gamtos patruliams”