Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2011-02-23

Praleisk laiką „žaliai“ su „InfoMenu“!

Publikuota: Ekologija, Renginiai, įvykiai, Visuomenė

KTU Informatikos fakulteto Studentų atstovybė „InfoSA”, organizuojanti gamtai draugišką projektą „InfoMenas”, kviečia linksmai ir turiningai praleisti laiką vasario 23-24 dienomis. Visi besidomintys ekologija yra laukiami „InfoMeno” konferencijoje, kuri vyks vasario 23 d. 16 val. KTU Elektronikos rūmų 101 auditorijoje (Studentų g. 50). Konferencijos metu bus skaitomi pranešimai apie sveiką mitybą (žaliavalgystę), nano technologijų indėlį sprendžiant ekologines problemas ir vandens įtaką mūsų gyvenime.

Visą mėnesį KTU fakultetuose rinkta elektronika bus pateikta kaip žaliava meno kūrinių gamybai kūrybinėse dirbtuvėse, kurios vyks vasario 24 d. nuo 16 val. Studentų laisvalaikio centre (Studentų g. 69). Jų metu visi norintieji turės galimybę sukurti vienetinį, originalų eksponatą. Sukurti darbai bus eksponuojami KTU Elektronikos rūmuose, o geriausiai įvertintų ir tiksliausiai atspindinčių temą „Gyvūnai, kurie gyvens, jeigu mes nekreipsime dėmesio į ekologines problemas” darbų autoriai keliaus pasižvalgyti į elektroninių atliekų perdirbimo gamyklą.

„InfoMeno” draugo „Žalvaris” iniciatyva KTU fakultetuose atsirado maitinimo elementų ir akumuliatorių surinkimo konteineriai. Tikimasi, kad tai skatins KTU akademinę bendruomenę saugoti gamtą ir kenksmingus elementus atiduoti perdirbimui.

Daugiau informacijos rasite www.infomenas.lt

„Infosa” informacija

Patiko (0)


Atgal į: Praleisk laiką „žaliai“ su „InfoMenu“!