BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Žemės valandą“ „Ozas“ išjungs šviesas

„Žemės valandos” viešinimo kampanijos Lietuvoje rėmėjas - prekybos ir pramogų centras „Ozas” šį šeštadienį pusę devynių vakaro valandai išjungs šviesas, palikdamas tik klientų patogumui ir nuomininkų veiklai būtiną apšvietimą. Tokiu būdu „Ozas” dalyvaus pasaulinėje ekologinėje iniciatyvoje „Žemės valanda” ir vienintelis iš didžiųjų prekybos centrų tai darys jau antrus metus iš eilės.

„Būdama didžiausia prekybos centrų valdytoja Europoje, ECE laikosi tvirtos pozicijos, kad aplinkosaugai verslas turi skirti tiek pat dėmesio, kiek ir socialiniams bei ekonominiams tikslams. Aktyvus dalyvavimas ir parama įvairioms ekologinėms idėjoms ir akcijoms - viena priemonių, kurią nuo pat centro atidarymo taikome ir Lietuvoje”, - sako Vokietijos kompanijos ECE valdomo prekybos ir pramogų centro „Ozas” vadovė Inga Navickaitė.

Pasak jos, „Ozas” elektros energiją taupo ir prie globalių aplinkosaugos tikslų siekimo prisideda ne tik akcijų metu. Paskaičiuota, kad didžioji dalis elektros energijos - 60 proc. - prekybos centruose sunaudojama apšvietimui. Todėl „Ozą” ir dar 131 prekybos centrą Europoje valdanti kompanija ECE subūrė architektų ir apšvietimo dizainerių komandą, kuri kiekvieno prekybos centro atveju individualiai sprendžia, kaip jis turi būti suprojektuotas, kad jo apšvietimui būtų sunaudojama kiek įmanoma mažiau elektros energijos, bet užtikrinant optimalų apšvietimą tiek pirkėjams, tiek nuomininkams. Vienas pagrindinių ECE prekybos centrų apšvietimo sistemos elementų, pritaikytas ir ppc „Ozas” - dienos šviesą praleidžiantis stiklinis stogas.

„Žemės valandą” prekybos centras „Ozas” išjungs visas lauko reklamas, fasado ir apie 70 proc. stovėjimo aikštelės apšvietimo, taip pat stogo ir dalį alėjų šviesų prekybos centro viduje.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

ligneus2011-03-26 10:19

Manau už šį nuostabų sprendimą Ozas gali būti skelbiamas žaliausia, ekolologiškiausia, darniausia ir visokia kitokia nuostabiausia Lietuvos prekyviete !!! Apgailėtina….

Rašyti komentarą

Tavo komentaras