BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Žaliosios vienybės“ koncerto žvaigždė Alyosha: mūsų misija – atkreipti dėmesį į problemas!


Įspūdingame „Žaliosios vienybės“ koncerte, kurį balandžio 16 dieną 16.30 val. TV3 televizija tiesiogiai transliuos iš sostinės „Ozo“ aikštės, dalyvaus ir viešnia iš Ukrainos – ugningoji dainininkė Alyosha. Kaip tik ši atlikėja su daina „Sweet People“ pernai pakerėjo „Eurovizijos“ žiūrovus, o artimiausiu metu JAV turėtų pasirodyti ir debiutinis dainininkės albumas. Šio albumo, kaip ir visos Alyoshos kūrybos tikslas – su muzika sukurti gražesnį, švaresnį, žalesnį pasaulį.

„Kai valdžia ir politikai nevykdo savo pareigos apsaugoti mūsų Žemę, tai muzikantų, aktorių, TV vedėjų misija yra atkreipti visuomenės dėmesį į ekologines problemas“, – įsitikinusi Alyosha.

„Su ja susipažinau ‚Eurovizijoje‘ Helsinkyje. Alyosha spinduliavo ryžtą ir tikėjimą savo muzikine –ekologine misija. Tad šiemet ruošdamas koncerto programą nedvejojau kokią žvaigždę pasikviesti“, – sakė renginio organizatorius kūrybos namų „Elitaz“ prodiuseris Šarūnas Kirdeikis.

„Žaliosios vienybės“ koncerte taip pat dainuos: Donatas Montvydas, Linas Adomaitis, Mia, Rosita Čivilytė, „Studentės“, Nojus Bartaška-Bartas, Lina Joy, „69 Danguje“, „Lemon Joy“, Violeta ir Vilius Tarasovai, tarptautinis Stano choras ir kiti. Koncerto vedėjai: Liepa Rimkevičienė, Daiva Tamošiūnaitė-Budrė, Algirdas Kaušpėdas ir broliai dvyniai iš „Vaikų balso 2011“ – Domas ir Kipras.

„Žaliosios vienybės“ koncertas – balandžio 16-ąją 16. 30 val. tiesiogiai per TV3.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Darius2011-03-31 16:28

Tikiuosi nebus eilinį kartą, tokia “žalioji” akcija, virsianti reklama, reitingų kėlimu ir šiukšlynu. Nes dažniausiai po tokių, “žalių” renginių lieka kalnai šiukšlių, tiek nuo susirinkusių žiūrovų, tiek ir nuo scenoje dalyvaujančių ir save laikančių “žaliaisiais” žvaigždūnų.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras