BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Panevėžio ketus“ įpareigotas mažinti taršą

Kelios šalia UAB „Panevėžio ketus” veikiančios įmonės bei Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamentas (PRAAD) kreipėsi į miesto Savivaldybę su prašymu imtis priemonių dėl šios bendrovės išleidžiamų į atmosferą dūmų taršos mažinimo.

Išleidžiamų dūmų tarša ne tik kenkia dirbančių žmonių sveikatai ir darbingumui, bet ir sutrikdo kai kurias technologines sistemas.

Pasitarimo metu PRAAD ir Visuomenės sveikatos centras pateikė duomenis, patvirtinančius, kad momentinė kai kurių kenksmingų medžiagų koncentracija viršija leistinas normas 8-9 kartus. „Panevėžio ketus” technikos direktorius Gintautas Aleksa teigė, jog įmonė deda nemažai pastangų taršos mažinimo linkme ir yra linkusi spręsti šią problemą.

„Technologiniam kenksmingų išmetimų sumažinimo būdui reikalingi efektyvūs filtrai. Jiems įrengti reikia lėšų ir laiko. Šalia „Panevėžio ketus” veikiančios įmonės jau keli metai patiriančios žalą dėl šios taršos tai supranta, tačiau reikia konkrečių problemos sprendimo terminų. To paties sieks ir Savivaldybė”,- sakė mero pavaduotoja Gema Umbrasienė.

Pasitarime nuspręsta, jog „Panevėžio ketus” per 2 savaites pateiks informaciją apie planus kaip sumažinti išmetamų kenksmingų medžiagų kiekį ir dar kartą aptars su visais dalyviais.

Šaltinis: AINA

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras