BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Ekonomika.lt“ kviečia diskusijai apie energetiką

Š.m. gegužės 30 d. verslo savaitraštis ir naujienų portalas „Ekonomika” kviečia Lietuvos visuomenės atstovus į diskusiją “Lietuvos energetikos tradicija, alternatyva ir vizija”. Visagino atominės elektrinės projektas juda į priekį, skeptikai reikalauja referendumo, abejoja didelių investicijų nauda, o alternatyvios energetikos sektoriaus atstovai teigia, kad jiems skirama per mažai dėmesio ir tikina, kad jų sugeneruojamos elektros energijos užtektų visai Lietuvai. Kuri pusė teisi? Kokiu keliu turėti eiti Lietuva?

Tradicinį požiūrį į šalies energetikos ūkį išsakys ekonomistas Raimondas Kuodis. Apie alternatyvios energetikos plėtrą ir problemas pasakos „4 Energia” vadovas Tadas Navickas, o Lietuvos energetikos ūkio viziją pieš „COWI Lietuva” aplinkosaugos ir energetikos padalinio direktorius, Lietuvos energetikos konsultantų asociacijos direktorius Martynas Nagevičius.

Renginį užbaigs pranešėjų diskusija „Atominė energetika - prioritetas, alternatyvioji - miražas?”

Diskusija vyks gegužės 30 dieną (trečiadienį) 10-12 valandomis, „Forum Palace” Konferencijų salėje (Konstitucijos pr. 26, Vilnius).

Renginys nemokamas - apie dalyvavimą praneškite el. paštu pranesimas@ekonomika.lt

Renginio programa:

10.00 Atidarymas

10.05-10.25 Tradicija. Raimondas Kuodis, ekonomistas

10.25-10.45 Alternatyva. Tadas Navickas, „4 Energia” vadovas

10.45-11.05 Vizija. Martynas Nagevičius, “COWI Lietuva” aplinkosaugos ir energetikos padalinio direktorius, Lietuvos energetikos konsultantų asociacijos direktorius

11.05-11.35 Diskusija. Atominė energetika - prioritetas, alternatyvioji - miražas?

„Ekonomika.lt” startuoja su nauju diskusijų ciklu, kurio metu kas mėnesį organizuosime diskusijas ir pašnekesius aktualiomis temomis. Praėjusį mėnesį vyko „startoNOMIKA”, kur diskutavome apie „startup’us”. Ateityje diskutuosime apie transportą, tvarų verslą, mokslą, migraciją ir dar daugiau.

GYVA.LT

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras