BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Eko rūsys“ lenda iš pogrindžio Vilniuje ir skelbia menininkų atranką parodai Telšiuose!

2012 m. gruodžio 8 d. Meno duobė ir Semiotinių tyrimų centras standartinio, sovietinio daugiabučio namo rūsį vienam vakarui pavertė eko meno galerija. Čia savo darbus eksponavo tiek profesionalūs, tiek neprofesionalūs menininkai, o darbai parodai buvo atrinkti vadovaujantis labai paprastu kriterijumi - EKO. Tačiau šiandien „Eko rūsio” komanda nusprendė išlysti iš pogrindžio ir skelbia menininkų darbų atranką parodai Telšiuose.

Visos Lietuvos menininkų norinčių dalyvauti parodoje darbų fotografijų bei aprašų laukiama iki kovo 26 d. internetiniu adresu ekorusys@gmail.com.

„Eko idėjos sklaida mene yra vienas iš pagrindinių mūsų parodos tikslų. Norime sutelkti ekomeninkus ir kartu parodyti kaip „Eko” gali atsispindėti įvairių darbų temoje ar medžiagose, iš kurių šis darbas pagamintas. Kartu tai ir šviečiamoji paroda - akcentuojanti aplinkosauginių idėjų ir sprendimų svarbą kasdieniniame gyvenime”, - sako vienas iš parodos iniciatorių Martynas Norbutas.

Pasak Meno duobės atstovės Monikos Slančauskaitės, menas be daugybės funkcijų turi ir ypatingą galią - priversti žmonės, net nesidominčius menu, susimąstyti apie tai, apie ką šiaip net nepagalvotų. Pavyzdžiui: ar viskas, ką išmetame yra šiukšlės? Ar tikrai meno kūrinys negali turėti jokios praktinės vertės? Ir ar ta praktinė vertė nesumenkina meno kūrinio? Todėl, tikimasi, kad į parodą pavyks pritraukti neabejingus aplinkai menininkus bei žiūrovus.

Svarbi informacija norintiems tapti parodos dalyviais:

• parodoje - konkurse gali dalyvauti tiek profesionalūs, tiek neprofesionalūs menininkai;
• vienas pagrindinių reikalavimų kūriniui - jis turi būti sukurtas, sukonstruotas ar pagamintas iš antrinių žaliavų arba perdirbtų, panaudotų medžiagų, detalių, daiktų;
• YPATINGAI SVARBU: norintys tapti parodos dalyviais iki kovo 26 d. internetiniu adresu ekorusys@gmail.com turi atsiųsti darbo nuotrauką su aprašymu (pavadinimas, medžiagos, idėjos aprašymas).

Paroda vyks balandžio 6 d. Telšiuose, Birutės g 1. (buvusi „šis bei tas” parduotuvė).

Paroda yra Europos Komisijos remiamo Grundtvig projekto „Earth S.O.S. through Eco-Creativity” dalis.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras