BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

„Chrysler“ pranešė gaminsianti „Fiat 500“ elektromobilius


„Chrysler Group” pirmadienį pagaliau patvirtino 2012 m. ketinanti pristatyti elektra varomus „Fiat 500EV” automobilius, skirtus JAV rinkai. Pasak gamintojo, šiuose automobiliuose bus įmontuota „pažangi” ličio-jonų baterija. Daugiau jokių techninių elektromobilio specifikacijų „Chrysler Group” neatskleidė, rašo „Autonews.com”.

Teigiama, kad „Fiat 500EV” elektromobilio kaina bus atskleista artėjant jo pristatymui rinkai, tačiau taip pat pranešama, kad šio automobilio kaina bus konkurencinga panašių, rinkoje esančių elektromobilių kainai.

Sausį Detroite įvykusioje automobilių parodoje, kur buvo pristatytas elektromobilio „Fiat 500EV” konceptas, „Fiat” ir „Chrysler” generalinis direktorius Sergio Marchionne sakė, kad jei šis konceptas bus parduodamas, jo kaina sieks maždaug 32 tūkst. JAV dolerių (kiek daugiau nei 81 tūkst. litų), iš kurių 16 tūkst. JAV dolerių (per 40 tūkst. litų) sudarys baterijos kainą.

„Chrysler” taip pat neatskleidė ir kas bus „Fiat 500EV” elektromobilių tikslinė auditorija. Lapkritį S.Marchionne teigė, kad „Chrysler” iki 2014 m. kasmet ketina pagaminti 56 tūkst. elektromobilių.

„Fiat” konkurentai Europoje - „Peugeot” ir „Citroen” - elektromobilius šiame žemyne ketina pradėti pardavinėti iki šių metų pabaigos. „Renault” savo elektromobilius vartotojams pristatys 2011 m., o gamintojas „Volkswagen” - 2013 m.

Emobility

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras