BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“Ecoservice”: talkoje surinktos šiukšlės vis dar keliauja į sąvartynus

Komunalinių paslaugų ir ekologijos verslo bendrovė „Ecoservice” prie visuotinės švarinimosi akcijos „Darom” prisidėjo išveždama surinktus šiukšlių maišus. Po akcijos praėjus dviems savaitėms, surinktos šiukšlės vis dar keliauja į „Ecoservice” atliekų surinkimo aikštelę.

Vilniuje „Ecoservice” transportas surinko šiukšles keturiose seniūnijose - Naujamiesčio, Žvėryno, Viršuliškių ir Lazdynų. Iš viso buvo surinkta 17 tonų buitinių atliekų.

„Tokia visuotinė talka, kaip akcija „Darom”, labai padeda bendram žmonių suvokimui apie šiukšles, šiukšlinimą ir aplinkos tausojimą, skatina sąmoningumą. Deja, iš didelio kiekio stambiagabaričių atliekų galima daryti išvadą, kad buvo daug tokių, kurie akcija „Darom” pasinaudojo atsikratyti nereikalingais daiktais. Be to, šiemet, kaip ir praėjusiais metais, šiukšles rinkę savanoriai nepaisė organizatorių prašymų palikti maišus su surinktomis šiukšlėmis būtent tose vietose, kur nustatyta. Tai labai apsunkina šiukšlių surinkimą mūsų darbuotojams,”, - komentuoja bendrovės „Ecoservice” generalinis direktorius Saulius Budrevičius.

Į specialią „Ecoservice” stambiagabaričių atliekų surinkimo aikštelę, esančią Gariūnų gatvėje Vilniuje, dar šią savaitę yra vežamos stambiagabaritės atliekos ir padangos, surinktos akcijos „Darom” metu. Šiuo metu yra suvežta jau virš 260 tonų įvairiausių didžiųjų atliekų. Didžiąją dalį (apie 170 tonų) sudaro išmesti baldai, nebenaudojama buitinė technika, vonios įranga, seni langai, likusi atliekų dalis - automobilių padangos. Visas šias atliekas „Ecoservice” sutvarkys, surūšiuos ir išveš į sąvartynus.

Bendrovė „Ecoservice” taip pat padėjo akcijos „Darom” dalyviams atsikratyti surinktomis šiukšlėmis Kazlų Rūdoje, Vilkaviškyje, Širvintose, Šilutėje. Šiuose miestuose viso buvo surinkta ir į sąvartynus išvežta daugiau nei 60 t atliekų.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras